Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Zdrowie psychiczne ludzi biznesu

„Zdrowie psychiczne ludzi biznesu”


Informujemy, że 9 października 2015 w Warszawie w Instytucie Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Macieja Nałęcza Polskiej Akademii Nauk odbyła się  Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Zdrowie psychiczne ludzi biznesu”.
Polski biznes, nieustanie od ponad dwudziestu lat, dynamicznie się rozwija. Niestety „ludzie biznesu” doświadczają nieznanych im dotąd problemów natury psychicznej i psychologicznej.
Jako, że nasi pacjenci to głównie wysokiej klasy specjaliści w swoich zawodach, w większości przedsiębiorcy, nie mogło nas tam nie być.
Klinikę Medox reprezentowała Patrycja Wesołkowska - psycholog, terapeutka uzależnień w procesie certyfikacji, która w swoim wykładzie przedstawiła problematykę uzależnień u ludzi biznesu.
Interdyscyplinarny charakter konferencji sprawił ze problematyka zdrowia psychicznego u ludzi biznesu pokazana została z perspektywy psychologicznej, medycznej i filozoficznej. Konferencja została wzbogacona dyskusjami w trakcie których eksperci mieli możliwość dzielenia się wiedza i doświadczeniami.
Wystąpienie Pani Patrycji zostało bardzo ciepło przyjęte i było przyczynkiem do zajmującej dyskusji, wstępnie otrzymaliśmy zaproszenie do udziału w kolejnych edycjach Konferencji.
Zorganizowanie konferencji przez PAN oraz to, że odbyła się ona na jej terenie gwarantowało wysoki poziom merytoryczny oraz uczestnictwo ciekawych gości z Polski i z zagranicy.
Osoby zainteresowane problematyką psychologii i zdrowia psychicznego w biznesie, oraz chcących zapoznać się z programem Konferencji odsyłamy na stronę: http://www.psychologia-biznesu.eu/

Ponad Milion odsłon serwisu medox.org.pl

Za dwa miesiące minie siedem lat od powstania Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Medox. Jednym z najważniejszych kanałów komunikacji z pacjentami od początku był nasz serwis internetowy medox.org.pl. Ta forma informacji o naszym Ośrodku Leczenia Uzależnień pozwalała nam upublicznić ofertę zakładu leczniczego. Jednak posiada również wartość merytorycznej informacji dla pacjentów oraz ich bliskich.

Osoby uzależnione często szukają w sieci użytecznych informacji na temat możliwości leczenia, nowych trendów, jak i konkretnych zaleceń. Dużą popularnością cieszą się np. diety profesjonalnie przygotowane przez współpracujących z nami dietetyków medycznych. Osoby zainteresowane często odwiedzają podstronę poświęconą możliwościom farmakologicznego leczenia choroby alkoholowej. Sporą popularnością cieszą się informacje na temat "podwójnej diagnozy", wciąż niedocenianego w naszym kraju zjawiska współwystępowania zespołów uzależnienia i innych zaburzeń psychicznych, depresji, psychoz.

Dodatkowo nasz serwis umożliwia bezpośredni kontakt z lekarzem, psychiatrą, psychologiem, specjalistą psychoterapii uzależnień. W okresie kilku lat udzieliliśmy mailowo tysiąca porad związanych z diagnozowaniem i leczeniem uzależnień, zaburzeń nastroju.

W tym miesiącu masz serwis zanotował ponad 1000 000 odsłon. Jest to oczywiście wartość zaniżona, nie uwzględnia odwiedzin poprzednich wersji portalu. Łącznie nasze główne serwisy medox.org.pl i stronę poświęconą leczeniu uzależnienia od alkoholu leczyc.pl odwiedziło ponad dwa miliony użytkowników internetu z całego Świata.

Dziękujemy czytelnikom za to, że są z nami. Motywuje to nas do dalszej pracy. Obecnie przygotowujemy kilka artykułów związanych z problemem "zaburzeń osobowości" oraz poradniki na temat behawioralnych metod terapii zaburzeń snu.

Pozdrawiamy.

 

4-te urodziny Kliniki Medox

W lipcu b.r. świętowaliśmy czwarte urodziny Kliniki Medox. W czasie tych czterech lat staraliśmy się stale podnosić jakość świadczonych usług, pozyskiwać do zespołu nowych specjalistów. Wciąż monitorując światowe standardy leczenia, wprowadzamy nowe metody o sprawdzonej skuteczności. Wydaje się, że uzyskaliśmy bardzo dobrą i trwałą pozycję w polskiej prywatnej slużbie zdrowia związanej z leczeniem uzależnień i depresji. Przez ten czas przyjęliśmy do szpitala dwa tysiące pacjentów z Polski, USA, Kanady i Europy. Nasze portale internetowe odwiedziło ponad pół miliona użytkowników. Wokół szpitala powstała znacząca grupa społeczności. Kilka z tych osób własnie świętowało już trzecia rocznicę trzeźwości. Stale rozwijamy grono naszych partnerów z Polski i zagranicy. Są to wiodące placówki i specjaliści.
Wszystkim sympatykom, pacjentom, personelowi, konsuntaltom, naszym rodzinom, serdecznie dziękujemy za wsparcie, zrozumienie, wkład włożonej pracy.
A tak bawiliśmy się z okacji naszej rocznicy. Zorganizowaliśmy przyjęcie w ogrodzie z grilem. Zabawy i konkursy "psychologiczne" W czasie uroczystości odbyl się koncert Gwiazd. Bohaterowie grali w ponad 40-sto stopniowym upale, mimo tego zaprezentowali się rewelacyjnie.

The Heroes

Grupa składa się z muzyków, którzy tworzyli sławną gdańską scenę alternatywną. Na scenie widać zrozumienie i zgranie wynikajace z wieloletniej przyjaźni. Wspaniała muzyka, świetnie zagrana. Na pewno dzięki temu koncertowi zespół The Heroes zyskał grono nowych i oddanych fanów.

Bielizna

Tego składu przedstawiać nie trzeba. To prawie trzydzieści lat twórczej pasji. "Ucząc - bawią", z pozoru komediowe, liryczne teksty traktują o naszej codzienności, społecznej, politycznej, egzystencjalnej. Oczywiście koncert zawierał recytacje wybranych wierszy, które chcemy zgłosić do pokojowej nagrody Nobla. A Klinika zyskała nowego konsultanta "Doktora" Jarka Janiszewskiego.Zabiegi dermatologiczne

Nowe czasy, nowe mody, żyjemy coraz dłużej, chcemy wyglądać młodo i atrakcyjnie. Znacznie rośnie zapotrzebowanie na usługi chirurgów plastycznych, oraz zabiegi dermatologiczne. Służą one "odmładzaniu", upiększaniu. Do najbardziej popularnych i mało inwazyjnych należą: usuwanie owłosienia, powiekszanie ust, makijaż permamentny, juvederm, restylane, lipoliza, depilacja laserowa, przedłużanie rzęs, przeciwdziałanie nadpotliwości.

Czytaj więcej...

Kontakt

NZOZ MEDOX
Nowy Modlin 43
05-180 Pomiechówek

tel.    22  785 58 62
fax.   22  785 58 62
kom.  781 66 50 50

info@medox.org.pl

Organ rejestrowy Wojewoda mazowiecki W-14

Nr księgi 000000022338

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDOX - świadczymy usługi:  Stacjonarne i całodobowe świadczenie zdrowotne - inne niż szpitalne

Ambulatorium NZOZ Medox - świadczymy usługi: Ambulatoryjne świadczenie zdrowotne

Zapytaj specjalistę

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.