Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Domowa hodowla konopi w szafie

Kryminalni z Gdyni zatrzymali 35-latka, który w swoim mieszkaniu uprawiał konopie indyjskie. 29 doniczek z sadzonkami znajdowało się w łazience, w specjalnie przystosowanej szafie - wyposażonej w lampy i wentylację. Policjanci zabezpieczyli także kilkanaście porcji już wysuszonej marihuany. Za nielegalną uprawę grozi kara do 2, a za posiadanie narkotyków do 3 lat więzienia. Wczoraj około godziny 9:00 policjanci z grupy zajmującej się zwalczaniem przestępczości narkotykowej komendy miejskiej w Gdyni zatrzymali skodę, ponieważ posiadali informację, że 35-letni kierowca auta może mieć przy sobie narkotyki. Policjanci postanowili to sprawdzić. Ich przypuszczenia okazały się prawdziwe. Podczas przeszukania samochodu funkcjonariusze znaleźli dwie porcje marihuany.
Następnie policjanci pojechali do mieszkania mężczyzny. Tam odkryli domową hodowlę konopi indyjskich. Sadzonki były schowane w łazience, w specjalnie przystosowanej szafie. Pomieszczenie było wyposażone w specjalne lampy i osobną wentylację. Funkcjonariusze zabezpieczyli 29 doniczek. Ponadto znaleźli 17 porcji marihuany.
Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz śledczy ustalają od kiedy trudnił się narkotykowym procederem.Za nielegalną uprawę konopi grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, natomiast za posiadanie narkotyków do lat 3.


uprawa marihuanyuprawa marihuanyuprawa marihuany
(źródło: KWP w Gdańsku)

Kontakt

NZOZ MEDOX
Nowy Modlin 43
05-180 Pomiechówek

tel.    22  785 58 62
fax.   22  785 58 62
kom.  781 66 50 50

info@medox.org.pl

Organ rejestrowy Wojewoda mazowiecki W-14

Nr księgi 000000022338

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDOX - świadczymy usługi:  Stacjonarne i całodobowe świadczenie zdrowotne - inne niż szpitalne

Ambulatorium NZOZ Medox - świadczymy usługi: Ambulatoryjne świadczenie zdrowotne

Zapytaj specjalistę

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.