Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

4-te urodziny Kliniki Medox

W lipcu b.r. świętowaliśmy czwarte urodziny Kliniki Medox. W czasie tych czterech lat staraliśmy się stale podnosić jakość świadczonych usług, pozyskiwać do zespołu nowych specjalistów. Wciąż monitorując światowe standardy leczenia, wprowadzamy nowe metody o sprawdzonej skuteczności. Wydaje się, że uzyskaliśmy bardzo dobrą i trwałą pozycję w polskiej prywatnej slużbie zdrowia związanej z leczeniem uzależnień i depresji. Przez ten czas przyjęliśmy do szpitala dwa tysiące pacjentów z Polski, USA, Kanady i Europy. Nasze portale internetowe odwiedziło ponad pół miliona użytkowników. Wokół szpitala powstała znacząca grupa społeczności. Kilka z tych osób własnie świętowało już trzecia rocznicę trzeźwości. Stale rozwijamy grono naszych partnerów z Polski i zagranicy. Są to wiodące placówki i specjaliści.
Wszystkim sympatykom, pacjentom, personelowi, konsuntaltom, naszym rodzinom, serdecznie dziękujemy za wsparcie, zrozumienie, wkład włożonej pracy.
A tak bawiliśmy się z okacji naszej rocznicy. Zorganizowaliśmy przyjęcie w ogrodzie z grilem. Zabawy i konkursy "psychologiczne" W czasie uroczystości odbyl się koncert Gwiazd. Bohaterowie grali w ponad 40-sto stopniowym upale, mimo tego zaprezentowali się rewelacyjnie.

The Heroes

Grupa składa się z muzyków, którzy tworzyli sławną gdańską scenę alternatywną. Na scenie widać zrozumienie i zgranie wynikajace z wieloletniej przyjaźni. Wspaniała muzyka, świetnie zagrana. Na pewno dzięki temu koncertowi zespół The Heroes zyskał grono nowych i oddanych fanów.

Bielizna

Tego składu przedstawiać nie trzeba. To prawie trzydzieści lat twórczej pasji. "Ucząc - bawią", z pozoru komediowe, liryczne teksty traktują o naszej codzienności, społecznej, politycznej, egzystencjalnej. Oczywiście koncert zawierał recytacje wybranych wierszy, które chcemy zgłosić do pokojowej nagrody Nobla. A Klinika zyskała nowego konsultanta "Doktora" Jarka Janiszewskiego.Kontakt

NZOZ MEDOX
Nowy Modlin 43
05-180 Pomiechówek

tel.    22  785 58 62
fax.   22  785 58 62
kom.  781 66 50 50

info@medox.org.pl

Organ rejestrowy Wojewoda mazowiecki W-14

Nr księgi 000000022338

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDOX - świadczymy usługi:  Stacjonarne i całodobowe świadczenie zdrowotne - inne niż szpitalne

Ambulatorium NZOZ Medox - świadczymy usługi: Ambulatoryjne świadczenie zdrowotne

Zapytaj specjalistę

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.