Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Leczenie uzależnień to niezwykle trudny i skomplikowany proces. Wymaga on nie tylko doskonałego zaplecza specjalistów z danej dziedziny, ale również odpowiednich warunków w czasie terapii. Klinika Medox oferuje swoim Pacjentom możliwość zmierzenia się ze swoim nałogiem w odpowiednio przygotowanym środowisku.

Czym się zajmujemy?

Do podstawowych zadań kliniki należy diagnoza i leczenie różnego rodzaju uzależnień. Zaliczamy do nich uzależnienia od alkoholu, narkotyków oraz leków. Przeprowadzamy tzw. detoks alkoholowy jak i narkotykowy, który kontynuowany jest pięciotygodniowym specjalistycznym leczeniem odwykowym. W naszej klinice prowadzimy również terapie wyprowadzające z depresji o każdej etiologii (endogennej, dwubiegunowej, pourazowej, reaktywnej i innych) oraz zaburzeń psychotycznych np. schizofrenii i parafrenii.

Specjaliści

W Klinice Medox pracują certyfikowani specjaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu terapii odwykowych. Zatrudniamy jedynie osoby z udokumentowanym stażem pracy z najwyższej klasy publicznych placówek służby zdrowia. Dzięki bogatemu doświadczeniu, jesteśmy wstanie opracować indywidualny tryb leczenia dla każdego Pacjenta.

Lokalizacja

Klinika położona jest 35 km od Warszawy. Dojazd z centrum stolicy zajmuje ok. 30-60 minut. Dzięki położeniu w dyskretnym miejscu oddalonym od miejskiego zgiełku, Pacjenci otrzymują idealne warunki do przechodzenia terapii. Bezpośrednie sąsiedztwo dzikiej natury w postaci dorzecza czterech rzek oraz pojawiających się łosi oraz orłów bielików,wpływa pozytywnie na samopoczucie i pozwala zregenerować siły, tak niezbędne w przypadku leczenia z uzależnienia.

NZOZ MEDOX
Nowy Modlin 43
05-180 Pomiechówek

tel. 22 785 58 62
fax. 22 785 58 62
kom. 781 66 50 50

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakwaterowanie

Pacjenci przybywający do naszej Kliniki mogą zdecydować się na dwu lub jednoosobowe pokoje z łazienkami i bezprzewodowym dostępem do internetu. Pokoje są odpowiednio przygotowane również dla osób z niepełnosprawnością.  Na terenie obiektu znajduje się sala zabaw i relaksu, sauna, solarium, siłownia oraz stołówka. Dania podawane Pacjentom zostały sporządzone przez specjalistów-dietetyków. W Klinice istnieje również możliwość zakwaterowania rodziny pacjenta. Udostępniamy także darmowy parking.

Klinika Medox jako jeden z nielicznych ośrodków leczenia uzależnień do 2012 roku posiadała status szpitala. Na skutek zmian prawnych, nazwa musiała ulec zmianie na obecną. Jednak tytuł ten był przyznawany jedynie placówkom spełniającym najwyższe wymagania w tym: gwarancję bezpieczeństwa, całodobową opiekę lekarską i pielęgnacyjną oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę, posiadającą liczne certyfikaty oraz specjalizacje.

Warunki przyjęcia

O przyjęciu do Ośrodka decyduje lekarz.
Przyjmujemy pacjentów zarówno bez jak i ze skierowaniem.
Podstawą przyjęcia jest wyrażona pisemnie, świadoma zgoda pacjenta na hospitalizację, czynności diagnostyczne i leczenie.
Wymagamy również zapoznania się i akceptacji regulaminu Ośrodka.
Przyjmujemy również pacjentów pod wpływem alkoholu i innych substancji psychoaktywnych.

Czytaj więcej...

Galeria

Zapraszamy do galerii zdjęć

Czytaj więcej...

Zgoda pacjenta

Zgoda Pacjenta na przyjęcie, badania diagnostyczne i leczenie w Klinice Medox Wzór oświadczeń składanych zgodnie z § 8 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 21 grudnia 2010 r. w sprawie rodzajów i zakresu dokumentacji medycznej oraz sposobu jej przetwarzania (Dz. U. Nr 252, poz. 1697)

Czytaj więcej...

Cennik

Zobacz cennik...

Kontakt

NZOZ MEDOX
Nowy Modlin 43
05-180 Pomiechówek

tel.    22  785 58 62
fax.   22  785 58 62
kom.  781 66 50 50

info@medox.org.pl

Organ rejestrowy Wojewoda mazowiecki W-14

Nr księgi 000000022338

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDOX - świadczymy usługi:  Stacjonarne i całodobowe świadczenie zdrowotne - inne niż szpitalne

Ambulatorium NZOZ Medox - świadczymy usługi: Ambulatoryjne świadczenie zdrowotne

Zapytaj specjalistę

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.