Waldemar Rudnicki - lekarz chorób wewnętrznych

lekarz internista

 
Urodzony 04 grudnia 1966 ukończył Akademię Medyczną w Warszawie w roku 1991. Posiada specjalizację pierwszego stopnia z zakresu chorób wewnętrznych.Rozpoczął działalność zawodową 07.10.1991 na stanowisku lekarza młodszego asystenta w Centralnym Spitalu Klinicznym Wojskowej Akademii w Warszawie przy ul. Szaserów , gdzie pracował do16.10.1992, Od 15.12.1992 do 31.03.1999 pracował w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Warszawie. Od 01.05.1998 do 31.10.2003 pełnił również funkcję dyrektora i lekarza w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Medycyny Pracy , zawiadując siedmioma podległymi przychodniami. Od 01.04.1999 współpracuje na kontrakcie na podstawie umowy cywilno prawnej z Wojewódzką Stacją Pogotowia Ratunkowego w Warszawie do chwili obecnej.
W okresie między 01.10. 2006 a 31.03.2007 pracował w Szpitalu Praskim w Pododdziale Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych.
Problemami uzależnień i ich leczeniem zajmuje się przez cały okres praktyki lekarskiej. Posługuje się językami rosyjskim komunikatywnie i angielskim dobrze.
Ukończył liczne szkolenia z zakresu ratownictwa medycznego. Posiada uprawnienia do przeprowadzania badań lekarskich kierowców i osób ubiegających się o pozwolenie na posiadanie broni.
Jest osobą komunikatywną i opanowaną, ma szerokie zainteresowania między i innymi podróże , jeździectwo , hodowla psów , niekoniecznie rasowych.