Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Nowa odsłona naszego portalu

Nowa odsłona naszego portalu 6 lata 8 miesiąc temu #433

• medox
  • medox Avatar
  • Moderator
  • Oklaski: 0
Witam i przedstawiam nową, już trzecią z kolei wersję naszego serwisu. Pierwszy dość prymitywny odwiedziło ponad 70 tys. użytkowników. Drugi, z którym trudno nam się było rozstać przez trzy lata, już prawie 400 tys.
Obecny wydaje nam się bardziej estetyczny i funkcjonalny. Ale oczywiście liczymy na Państwa pomoc w jego redagowaniu. Chcemy poprawiać użyteczność zgodnie z uwagami czytelników. Proszę o rady czego brakuje, co należy zmienić.:dry:
Zapraszam do czytania i współredagowania http://alkoholizm.co/, internetowej encyklopedii choroby alkoholowej i peryferii.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Nowa odsłona naszego portalu 6 lata 7 miesiąc temu #435

• smutny
  • smutny Avatar
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 1
Witam, nowa szata graficzna odpowiada mi. Serwis dość intuicyjny, jednak jeszcze do końca go nie przejrzałem. Podoba mi się, że przeglądając artykuły z jakieś działu mam na dole wyszczególnione najpopularniejsze i nowe właśnie z tego działu.

O:Nowa odsłona naszego portalu 5 lata 7 miesiąc temu #533

• Przemek_44
  • Przemek_44 Avatar
Ladna szata graficzna, funkcjonalnosc OK..Brakuje mi jedynie (jako bylemu uzaleznionemu od lekow BDZ) oddzielnego dzialu "Lekomania", w ktorym moglyby wpisywac sie osoby np uzaleznione od lekow uspokajajacych z grupy benzodiazepin, nasennych zarowno starej jak i nowej generacji ,nie benzodiazepin (też uzalezniaja), byc moze barbituranow (znam mlodą osobe, ktora jeszcze 4 lata temu byla leczona przez wiele miesiecy przez jednego neurologa Luminalem :(, lekow przeciwbolowych narkotycznych ,nie narkotycznych, srodkow przeczyszczajacych uzywanych przez kobiety cierpiace na bulimie ,anoreksje, sterydow anabolicznych, syropow na kaszel zawierajacych w skladzie acodin, moze tez inne leki (?)..Polacy zazywają coraz wiecej roznych "cudownych" preparatow, nie zawsze zalecanych przez lekarzy i moze nie powoduja one zaleznosci fizycznej itd, ale psychicznie to mozna nawet uzaleznic sie od witamin .
Zdaje sobie sprawe,ze wsrod alkoholikow i narkomanow jest duzo lekomanow ,na zasadzie krzyzowych uzaleznien, a lekomani popijają czasem leki alkoholem,zeby wzmocnic ich dzialanie, ale jest tez spora grupa ludzi cierpiacych na roznego rodzaju nerwice,stany lekowe, fobie, ktora nigdy nie zazywała narkotykow,ani nie ma problemow z alkoholem,ale została uzalezniona od lekow uspokajaj
acych na skutek jatrogennych bledow lekarskich i teraz Ci ludzie nie bardzo wiedzą co maja z soba zrobic,tulaja sie po roznych forach szukajac rzetelnych informacji ,sa przyjmowani na roznego rodzaju terapie czesto na "doczepke" :(

pozdrawiam :)
Time to create page: 0.416 seconds