Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Wylądowałem na odwyku...

Wylądowałem na odwyku... 9 lata 3 miesiąc temu #16

• datur.pl
  • datur.pl Avatar
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Alkohol pojawił się w moim życiu w wieku 15 lat było to jedno piwo i nie od razu rozsmakowałem się w alkoholu teraz widzę że szatan działał w moim życiu stopniowo krok po kroku nieświadomy wchodziłem w świat zabaw lekkodusznego życia gdzie alkohol coraz częściej pojawiał się w moim życiu. Zmieniałem gatunki alkoholu choć przez długi czas było to tanie wino. Nie chce się rozpisywać i przytaczać historie z mojego życia przesiąknięte zatęchła atmosferą alkoholu ponieważ moja historia mogła by przyjąć formę powieści. Skupie się na momencie kiedy zdałem sobie sprawę że muszę przestać pic. Byłem wtedy za granicą był to ciężki okres Bóg bardzo mocno odzywał się wtedy w moim życiu. Popadłem w alkoholizm, wylądowałem na odwyku nie do końca zdawałem sobie sprawę z mojej choroby. Podobnie duża część naszego społeczeństwa nie zdaje sobie sprawy z tragizmu swojego życia gdzie alkohol bardzo często pojawia się w ich życiu i przeważnie są to zwyczajne sytuacje gdzie nie dochodzi do dramatycznych wydarzeń w ich życiu. Natomiast oni tłumaczą takie sytuacje jako zabawną część ich życia . Na odwyku był moment kiedy zapłakałem nad sobą po raz pierwszy... dalej: http://sites.google.com/site/filmdatur/ogoszenia/postbeztytulu-2
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Wylądowałem na odwyku... 9 lata 2 miesiąc temu #19

• gogus
  • gogus Avatar
  • Fresh Boarder
ja tak samo wylondowalem na odwyku tak jagby przymuszony na oddzial dostalem sie 11 5 2009 i dotej pory nie pije

O:Szukam pomocy. 8 lata 11 miesiąc temu #24

• rybka19533
  • rybka19533 Avatar
  • Fresh Boarder
Nie mam pojecia jak zacząc???Szukam kontaktu z kobietami które mają problem z alkoholem.Czy jest możliwe by samej uwolnic się od tego problemu?Niewyobrazam sobie pójśc do lekarza i tak otwarcie mówic o swoim pijaństwie!!

O:Szukam pomocy. 8 lata 10 miesiąc temu #26

• bijejbi
  • bijejbi Avatar
  • Fresh Boarder
hej
ja tez stalam przed takim dylematem ale rozmawiac to jedno a podjac prawdziwe leczenie to drugie ja wlasnie zamierzam sie zglosic do MEDOX bo juz nie jestem w stanie tak zyc

O:Szukam pomocy. 8 lata 10 miesiąc temu #28

• agata
  • agata Avatar
  • Fresh Boarder
witam ja sobie radze bylam na detoksie potem podjelam decyzje o wszywce i to byl dobry pomysl:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Ostatnio zmieniany: 8 lata 10 miesiąc temu przez agata.

Byly pacjent 8 lata 6 miesiąc temu #33

• pawel84
  • pawel84 Avatar
  • Fresh Boarder
droga rybko powiem krotko sama nie poradzisz sobie ze swoim nalogiem uwiez mi sam przezylem to na wlasnej skorze 13 lat cpania i picia totalny szok ale postanowilem to zmienic i w styczniu pojechalem do medoxa na detoks jestem trzezwy do dzis dnia ;) ale sam detox nie wystarczy moim zdaniem potem trzeba szlifowac tą trzezwosc np na grupach wsparcia pozdrawim do uslyszenia
  • Strona:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.201 seconds