Nowy Modlin 43
05-180 Pomiechówek

4-te urodziny Kliniki Medox

W lipcu b.r. 2012, świętowaliśmy czwarte urodziny Kliniki Medox. W czasie tych czterech lat staraliśmy się stale podnosić jakość świadczonych usług, pozyskiwać do zespołu nowych specjalistów. Wciąż monitorując światowe standardy leczenia, wprowadzamy nowe metody o sprawdzonej skuteczności. Wydaje się, że uzyskaliśmy bardzo dobrą i trwałą pozycję w polskiej prywatnej służbie zdrowia związanej z leczeniem uzależnień i depresji. Przez ten czas przyjęliśmy do szpitala dwa tysiące pacjentów z Polski, USA, Kanady i Europy. Nasze portale internetowe odwiedziło ponad pół miliona użytkowników. Wokół szpitala powstała znacząca grupa społeczności. Kilka z tych osób właśnie świętowało już trzecia rocznicę trzeźwości. Stale rozwijamy grono naszych partnerów z Polski i zagranicy. Są to wiodące placówki i specjaliści.
Wszystkim sympatykom, pacjentom, personelowi, konsultantom, naszym rodzinom, serdecznie dziękujemy za wsparcie, zrozumienie, wkład włożonej pracy.
A tak bawiliśmy się z okazji naszej rocznicy. Zorganizowaliśmy przyjęcie w ogrodzie z grillem. Zabawy i konkursy „psychologiczne” W czasie uroczystości odbył się koncert Gwiazd. Bohaterowie grali w ponad 40-sto stopniowym upale, mimo tego zaprezentowali się rewelacyjnie.
The Heroes Grupa składa się z muzyków, którzy tworzyli sławną gdańską scenę alternatywną. Na scenie widać zrozumienie i zgranie wynikające z wieloletniej przyjaźni. Wspaniała muzyka, świetnie zagrana. Na pewno dzięki temu koncertowi zespół The Heroes zyskał grono nowych i oddanych fanów.


Bielizna Tego składu przedstawiać nie trzeba. To prawie trzydzieści lat twórczej pasji. „Ucząc – bawią”, z pozoru komediowe, liryczne teksty traktują o naszej codzienności, społecznej, politycznej, egzystencjalnej. Oczywiście koncert zawierał recytacje wybranych wierszy, które chcemy zgłosić do pokojowej nagrody Nobla. A Klinika zyskała nowego konsultanta „Doktora” Jarka Janiszewskiego.

Staramy się aby podobna działalność społeczna tworzyła i umacniała ruch abstynencki. Wiemy, że nasi pacjenci wielokrotnie wspierają się w codziennym życiu. Wspólna zabawa, spędzanie czasu w sposób bezpieczny bardzo pomaga w utrzymaniu trzeźwości. Wsparcie psychospołeczne, niekoniecznie formalne jest bardzo ważnym czynnikiem, wręcz niezbędnym w leczeniu choroby alkoholowej, lekomanii, narkomanii i pozostałych zależności.

Aktualności

Lekarz sądowy Warszawa

Lekarz Sądowy Od 20.04.2024 r. lek. med. Waldemar Rudnicki i

Czytaj więcej >>

Badania kierowców Warszawa

Badania kierowców w Warszawie. Jako lekarz posiadam uprawnienia do badania

Czytaj więcej >>