Nowy Modlin 43
05-180 Pomiechówek

Kolejny terapeuta NZOZ Medox uzyskał certyfikat specjalisty terapii uzależnień

Informujemy, że kolejna osoba z naszego zespołu uzyskała certyfikat specjalisty terapii uzależnień. W sesji egzaminacyjnej, która odbyła się w dniach 18-19-20 listopada 2019 roku, pomyślnie zdała egzamin, kończąc szkolenie i uzyskując tytuł specjalisty psychoterapii uzależnień. Pracowała w naszym OTU od 2014 roku praktycznie w pełnym wymiarze godzin. Zajmując się diagnozą zależności, podstawową diagnozą psychologiczną, współpracowała z lekarzami psychiatrami w procesie diagnozy depresji, zaburzeń funkcji poznawczych. W ramach OTU prowadziła zajęcia terapeutyczne w formie indywidualnej i grupowej. Zdobyła duże doświadczenie w pracy z osobami dotkniętymi podwójnym rozpoznaniem.

Była ważnym członkiem naszego zespołu, często docenianym przez pacjentów. 

Stale zdobywała nowe umiejętności, rozwijała się, realizując kolejne podyplomowe szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA.

To już kolejna osoba, która pracując w NZOZ Medox zdobyła to ważne uprawnienie.

Staramy się pomagać naszym pracownikom w zdobywaniu kolejnych umiejętności i uprawnień, opłacamy szkolenia, udzielamy płatnych urlopów i wszelkiej możliwej pomocy.

Cieszymy się Twoim sukcesem i życzymy dalszych!

 

Aktualności

Lekarz sądowy Warszawa

Lekarz Sądowy Od 20.04.2024 r. lek. med. Waldemar Rudnicki i

Czytaj więcej >>

Badania kierowców Warszawa

Badania kierowców w Warszawie. Jako lekarz posiadam uprawnienia do badania

Czytaj więcej >>