Nowy Modlin 43
05-180 Pomiechówek

Gość: podziękowania

Od 11 lat zmagamy się z chorobą psychiczną syna i jego uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Leczenie w różnych placówkach (poradnie, szpital) ograniczało się w zasadzie do przepisywania synowi rozmaitych środków farmakologicznych i nie dawało wyraźnych efektów. I wreszcie poprzez internet trafiliśmy na Klinikę MEDOX w Nowym Modlinie. Zachęceni opisem kliniki oraz stosowanymi w niej sposobami leczenia i terapii zdecydowaliśmy się skonfrontować to wszystko z rzeczywistością, udając się wraz z synem do Nowego Modlina. To co zobaczyliśmy na miejscu przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Od pierwszej chwili poczuliśmy się jak mile widziani goście. Zaproszono nas do obejrzenia całego Ośrodka, odbyliśmy rozmowę z psychiatrą – Panem Doktorem Tomaszem Woźniakiem, który w czasie tej rozmowy przekonał syna do podjęcia tam pięciotygodniowej terapii.

Warunki oferowane przez Klinikę są komfortowe. Prowadzący Klinikę lekarze – Pan Doktor Tomasz Woźniak i Pan Doktor Waldemar Rudnicki oraz cały personel Kliniki to znakomici fachowcy o ogromnej życzliwości do Pacjentów, traktujący Ich z powagą i szacunkiem.

W czasie wolnym od zajęć objętych programem terapeutycznym zorganizowano dla Pacjentów Kliniki wycieczkę połączoną ze zwiedzaniem twierdzy Modlin oraz spływ kajakowy rzeką Wkrą.

Najistotniejsze jest jednak to, że nasz syn opuszczając Klinikę po pięciotygodniowym pobycie stwierdził, że do alkoholu i narkotyków już nie wróci, my natomiast wiemy, że w razie jakichkolwiek problemów, gdyby się pojawiły, w Klinice MEDOX zawsze możemy otrzymać fachową pomoc.

Rodzice Pacjenta

Aktualności

Kolejny terapeuta NZOZ Medox uzyskał certyfikat specjalisty terapii uzależnień

Informujemy, że kolejna osoba z naszego zespołu uzyskała certyfikat specjalisty

Czytaj więcej >>