Nowy Modlin 43
05-180 Pomiechówek

Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
10 wpisów.
Marcin Marcin napisał/a 18 września 2023 o 22:44
Bardzo dobry ośrodek raz bylem i się do alkoholu zniechęciłem. Już a może dopiero 8 lat nie pije pozdrawiam i dziękuje
Odpowiedź administratora przez: admin
Dziękujemy za zaufanie i życzymy wytrwałości
Wojtek Wojtek napisał/a 23 marca 2023 o 23:26
Wszedłem na stronę, bo podczas robienia porządków znalazłem wizytówkę Doktora Woźniaka. Mam duży sentyment do ludzi, którzy pracowali/pracują w Medoxie jak i do samego ośrodka. Wiele lat temu przyturlałem się tam w tak podłym stanie, że lekarze urządzili naradę czy mnie przyjąć - obawiali się trupa na obiekcie. Przeżyłem. Dzięki tym Ludziom dzisiaj jestem trzeźwy i praktycznie zdrowy, chociaż wóda mocno mnie zdezelowała i kilka lat doprowadzałem różne organy u różnych specjalistów do poprawnego działania. Dziękuję Wam Kochani! Uściskajcie proszę też tych terapeutów, którzy już nie pracują (jeżeli macie z nimi kontakt)! W Pamięci zostały 2 imiona - Lidka i Paweł + młoda, bardzo ambitna, ładna i niewysoka ... zapomniałem jak ma na imię :-)) Ktoś poniżej nie zapomniał podziękować Ekipie sprzątająco/gotującej - dołączam z entuzjazmem! Teraz kilka słów do kolegów czynnych alkoholików - nie wahajcie się - warto oddać się w ręce Ludzi z Medoxu. Ze swej strony wyrażam gotowość podania swojego numeru telefonu jeżeli będziecie chcieli na żywo porozmawiać z byłym pacjentem - będę tu czasem zaglądał i jeżeli w komentarzu przeczytam, ze jest takie zapotrzebowanie, to zadzwonię do kliniki i podam swoje dane.
Odpowiedź administratora przez: admin
Dziękujemy, przekażemy pozdrowienia!
old Janusz old Janusz napisał/a 9 kwietnia 2022 o 15:05
Miesiąc przebywałem na odtruciu z leków psychotropowych w tymże Ośrodku (sierpień-wrzesień 2021).Leci kwiecień 2022 nie biorę ich. Czasami pojawia się głód lekowy ale radzę sobie z nim. Pobyt w Ośrodku wspominam dobrze a to nie znaczy, że pragnąłbym powrotu. Jest drogi ale SKUTECZNY. Pozdrawiam Personel oraz współuczestników leczenia.
Odpowiedź administratora przez: admin
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i cieszy nas Twoja trzeźwość i wytrwałość. Podejrzewamy, że bywa ciężko, każdy swój Głód ma😢. Zdrowie ceny nie ma a nasze są w środku polskiej oferty, natomiast nikt innych nie oferuje tak szerokiej oferty usług i tak dużego doświadczenia. Właśnie mija 15 lat od otwarcia Ośrodka. Takie opinie dopingują nas i motywują do ciężkiej pracy. Cały personel Cię pozdrawia!!!! Wytrwaj!!!!
jola jola napisał/a 28 marca 2022 o 16:20
Bardzo dziekuje za za prace wszystkich pracownikow oserodka Medox Dr Wozniakowi Dr rudnickiemu i wszystkim terapeutom w szczegolnie Arturwi ktory poruszyl moja dusze,Pani Sylwi i Ilonie I wszystkim pielegniarkom i pielegniarzom.Bylam w osrodku 49 dni i czulam sie tam jak w domu bezpiecznie .Mam nadzieje ze wytrwam w trzwzwosci moim problemem byl zolpidem. Podejscie lekarzy i personelu bylo wspaniale ludzie cudowni i teraz dostalam pelno wskazowek na nowa droge zycia i pilnie z nich korzystam Pozdrowienia dla wszyskich bardzo mocno pozdrawiam i polecam naprawde naprawiaja ludzi ktorzy oczywiscie maja taka wole .
Odpowiedź administratora przez: admin
Nawet nie wiesz jak cieszy nas Twoja opinia. Walka z nałogiem stanowi wyzwanie dla pacjentów ale nas również bardzo obciąża, nie zawsze sie powodzi i czasami przychodzi zwątpienie. Taki pozytywny przypadek jak Twój motywuje i nadaje sens naszej pracy. Dziękujemy, pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów i rozwoju!!!!👍
Łukasz Łukasz napisał/a 4 listopada 2021 o 15:38
BARDZO dobry ośrodek i naprawdę super opieka świetni lekarze bardzo bardzo mocno polecam wszystkim co mają problem z narkotykami!!!! Świetna opieka !!!!!!!+
Odpowiedź administratora przez: admin
Dziękujemy za zaufanie i życzymy sukcesów!
MAŁGOŚKA MAŁGOŚKA napisał/a 7 października 2021 o 11:56
bardzo przepraszam PANA ARTURA I PANA DOKTORA JAROSŁAWA TORBIŃSKIEGO. Za wszystko dziękuje i serdecznie PANÓW POZDRAWIAM....Zapomniałam nazwiska ,miałam zerknąć do kadr MEDOXU a ja wcisnęłam wyślij i nie umieściłam PANÓW !
MAŁGORZATA NIEPOKORNA ,UPARTA! MAŁGORZATA NIEPOKORNA ,UPARTA! napisał/a 7 października 2021 o 10:08
Witam serdecznie super klinikę MEDOX...Dziękuje za przyjazną opiekę w MEDOXIE! Dziękuje dr WOZNIAKOWI,DR RUDNICKIEMU a jeszcze jest jeden lekarz ale zapomniałam nazwisko.W tej klinice nie ma czegoś że zaraz,wszystko jest na już!!!!!!!!!!Pozdrawiam wspaniałą LIDKĘ ,PATRYCJĘ z nimi mogę przesiedzieć i rozmawiać całe dni! POZDRAWIAM Panie kucharki i dziękuje za super jedzonko,ukłony dla miłych dziewczyn serwujących nam jedzonko i dbałość o czystość w pokojach aż tak powiem do przesady!!! Pozdrawiam wspaniałego PANA EDZIA,nigdy nie odmówi gdy go się o coś poprosi! POZDRAWIAM Wspaniałe pielęgniarki oraz PANA TADZIA! To nie reklama ale jeśli ktoś chce wyzdrowieć to tylko w klinice MEDOX!
Krzysztof Piotr Z. "Alex" Krzysztof Piotr Z. "Alex" napisał/a 3 marca 2021 o 16:17
Chciałbym podzielić się z Państwem moją opinią na temat zakładu MEDOX, gdzie spędziłem ponad dwa miesiące. Jestem osobą, która przebywała w różnych ośrodkach natomiast nigdzie nie spotkałem się z taką opieką jak w MEDOX. Przede wszystkim MEDOX oferuje niezwykle indywidualne podejście do problemu i sytuacji każdego pacjenta. Dziękuję za ogromne zaangażowanie doktora Woźniaka, doktora Rudnickiego i magister Patrycji!!!!♥️ Spotkałem się z bardzo dużą konsekwencją lekarzy w procesie detoksykacji. Cały zespół jest świetnie przygotowany i reaguje na wszystkie problemy pacjenta. Ani przez moment nie poczułem się zostawiony sam sobie. Lekarze są codziennie i opieka pielęgniarska jest zagwarantowana 24 godziny na dobę. W każdej chwili istnieje możliwość zgłoszenia się do terapeuty lub lekarza, jeżeli tylko istnieje u pacjenta jakiś problem lub wątpliwość. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem i co istotne jest możliwość uiszczenia opłaty w dniu opuszczenia kliniki co jest dla pacjenta bardzo ważne, bo daje pacjentom gwarancję i bezpieczeństwo, z którym nie spotkałem się w innych ośrodkach. Również doktor Woźniak mówił mi o bardzo ważnej roli terapeuty od uzależnień - co w moim przypadku jest akurat niezwykle istotne (dobrego, mądrego terapeuty od uzależnień). Pragnę jeszcze podkreślić, iż MEDOX, doktor Woźniak i pozostała Kadra przyjmował mnie/zajęli się mną, gdy byłem w głębokim kryzysie, ciężkiej depresji, bardzo znacznym uzależnieniu od BZD - i zrobili to skutecznie! W tak opłakanym stanie psychiczno-fizycznym i przy tak ogromnym stopniu uzależnienia od BZD (w dniu przyjęcia), proces detoksykacji został zakończony pełnym sukcesem w ciągu zaledwie 4-5 tygodni oraz przebiegł on praktycznie bezboleśnie, bez komplikacji (natomiast do życia zostałem przywrócony/postawiony z powrotem na nogi jeszcze szybciej (!!) )... - pomimo tego zostałem w MEDOX, pod opieką doktora Woźniaka i pozostałej Kadry dłużej (bardzo tego chciałem i potrzebowałem). Na koniec chcę napisać, że Pan Doktor Woźniak i pozostała kadra zrobił coś czego inni (na Śląsku...przez 4 lata...) nie byli w stanie lub nie chcieli osiągnąć. Nie jestem w stanie wyrazić swojej wdzięczności dla tego Ośrodka i Ludzi tam pracujących. Z całego serca dziękuję i wszystkim szczerze polecam!!!!!♥️♥️♥️ Ogromnie wdzięczny pacjent ze Śląska K.P.Z. "Alex"
Odpowiedź administratora przez: admin
Jest nam bardzo miło, że docenił Pan naszą pracę. Cieszymy się również Pana sukcesem. To trudne i nie zawsze leczenie przebiega tak "szybko i skutecznie" jak w Pana przypadku. Oczywiście pamiętamy Pana i również pozdrawiamy i życzymy długiego, udanego życia "na trzeźwo". Powodzenia.😁
Beata Beata napisał/a 8 listopada 2019 o 19:12
Witam wszystkich z Ośrodka Medox, to jest bardzo ważne dla mnie aby podziękować raz jeszcze. Mój ostatni wpis miał datę z 2010 roku. Dzięki pobycie w tej fantastycznej klinice nie wróciłam do depresji ani do brania leków. Jeśli ktoś szuka prawdziwej , fachowej pomocy z super psychothérapie proszę się nawet nie zastanawiać, zrobić pierwszy krok... najtrudniejszy. Przyznać się, że coś z nami nie jest dobrze, że omijamy rzeczywistość de biorąc garści benzodiazepin, jak ja kiedyś... lub innych substancji zmieniających świadomość. Jeszcze raz dziękuję Panu Doktorowi Woźniakowi, fantastycznemu lekarzowi psychiatrze, który rozmawiając z pacjentami przebywa z nimi aby naprawdę poznać ich sposób myślenia grając z nimi w Scrabble. To nie jest zwyczajna klinika, to jest najlepsza forma pomocy pogubionym w życiu ludziom, okazja na stanie się lepszą wersja siebie. Dziękuję raz jeszcze, wysyłam to z Belgii gdzie mieszkam i pracuję... dzięki Medoxowi moje życie jest prawdziwe i lepsze. Beata... cudownie ocalona.
Odpowiedź administratora przez: admin
Dziękujemy, takie wiadomości nadają sens naszej pracy. Cieszymy się Twoim sukcesem Beato i życzymy długiego, szczęśliwego życia.
David David z Warszawa napisał/a 13 lipca 2019 o 13:02
Szczerze dziękuję za pomoc w trudnej sytuacji. Od lat popijałem alkohol bez świadomości choroby. Gdy zaczęły się problemy rodzinne, ze zdrowiem, już czułem, że to prawdopodobnie przez alkohol. Środowisko namawiało mnie na terapię. Jestem lekarzem więc posłuchałem opinii kolegów i próbowałem je zweryfikować. Wybór padł na Medox. Bałem się diagnozy alkoholizmu, nie byłem gotów na trzeźwość. Jednak warunki w ośrodku, podejście personelu i innych pacjentów bardzo pomogło mi oswoić się z chorobą. To był dobry wybór. Szczere polecam NZOZ Medox jako profesjonalny ośrodek leczenia uzależnień.
Odpowiedź administratora przez: admin
Davidzie dziękujemy za pozytywną opinię, takie wpisy motywują do dalszej pracy.

Ostatnio dodane artykuły

Lekarz sądowy Warszawa

Lekarz Sądowy Od 20.04.2024 r. lek. med. Waldemar Rudnicki i

Czytaj więcej >>

Badania kierowców Warszawa

Badania kierowców w Warszawie. Jako lekarz posiadam uprawnienia do badania

Czytaj więcej >>

Artur Mydlarz psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień

Psycholog i psychoterapeuta, certyfikowany specjalista terapii uzależnień. Kierownik OTU Medox

Czytaj więcej >>

Katarzyna Luchowska psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień

Katarzyna Luchowska Jestem psycholożką i specjalistką terapii uzależnień. Skończyłam studia

Czytaj więcej >>

Adam Czechowski specjalista psychoterapii uzależnień

Adam Czechowski – certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień Magister pedagogiki resocjalizacyjnej,

Czytaj więcej >>