Nowy Modlin 43
05-180 Pomiechówek

Patrycja Wesołkowska

psycholog Patrycja Wesołkowska specjalista terapii uzależnieńPsycholog, specjalista terapii uzależnień

Absolwentka Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego.

Ukończyła Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia Instytutu Psychologii Zdrowia.

Uzyskała tytuł Specjalisty terapii uzależnień

Jest w trakcie podyplomowego szkolenia psychoterapeutycznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA.

Doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. w Szpitalu Praskim na Pododdziale Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych, na Oddziale Dziennym Terapii Uzależnienia od Alkoholu przy Klinicznym Centrum Zdrowia Psychicznego Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego. Od kilku lat współpracuje z Ośrodkiem Pomocy Społecznej, gdzie w ramach punktu konsultacyjnego pomaga osobom z rodzin z problemem alkoholowym oraz doświadczających przemocy domowej. Posiada również doświadczenie w pracy z osobami współuzależnionymi.

Prowadziła zajęcia warsztatowe dla studentów Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w ramach propedeutyki medycyny uzależnień.

Pracuje w nurcie integratywnym łącząc podejście humanistyczno – doświadczeniowe ,poznawczo – behawioralne i psychodynamiczne.

Pomaga osobom uzależnionym również z współwystępującymi zaburzeniami psychicznymi, osobom w stanach depresyjnych, nerwicowymi i z zaburzeniami osobowości.

Swoją pracę poddaje superwizji.

patrycja@medox.org.pl

Aktualności

Kolejny terapeuta NZOZ Medox uzyskał certyfikat specjalisty terapii uzależnień

Informujemy, że kolejna osoba z naszego zespołu uzyskała certyfikat specjalisty

Czytaj więcej >>