Nowy Modlin 43
05-180 Pomiechówek

Ponad Milion odsłon serwisu medox.org.pl

Za dwa miesiące minie siedem lat od powstania Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Medox. Jednym z najważniejszych kanałów komunikacji z pacjentami od początku był nasz serwis internetowy medox.org.pl. Ta forma informacji o naszym Ośrodku Leczenia Uzależnień pozwalała nam upublicznić ofertę zakładu leczniczego. Jednak posiada również wartość merytorycznej informacji dla pacjentów oraz ich bliskich.

Osoby uzależnione często szukają w sieci użytecznych informacji na temat możliwości leczenia, nowych trendów, jak i konkretnych zaleceń. Dużą popularnością cieszą się np. diety profesjonalnie przygotowane przez współpracujących z nami dietetyków medycznych. Osoby zainteresowane często odwiedzają podstronę poświęconą możliwościom farmakologicznego leczenia choroby alkoholowej. Sporą popularnością cieszą się informacje na temat „podwójnej diagnozy”, wciąż niedocenianego w naszym kraju zjawiska współwystępowania zespołów uzależnienia i innych zaburzeń psychicznych, depresji, psychoz.

Dodatkowo nasz serwis umożliwia bezpośredni kontakt z lekarzem, psychiatrą, psychologiem, specjalistą psychoterapii uzależnień. W okresie kilku lat udzieliliśmy mailowo tysiąca porad związanych z diagnozowaniem i leczeniem uzależnień, leczeniu zaburzeń nastroju.

W tym miesiącu masz serwis zanotował ponad 1000 000 odsłon. Jest to oczywiście wartość zaniżona, nie uwzględnia odwiedzin poprzednich wersji portalu. Łącznie nasze główne serwisy medox.org.pl i stronę poświęconą leczeniu uzależnienia od alkoholu leczyc.pl odwiedziło ponad dwa miliony użytkowników internetu z całego Świata.

Dziękujemy czytelnikom za to, że są z nami. Motywuje to nas do dalszej pracy. Obecnie przygotowujemy kilka artykułów związanych z problemem „zaburzeń osobowości” oraz poradniki na temat behawioralnych metod terapii zaburzeń snu.

Pozdrawiamy.

Aktualności

Kolejny terapeuta NZOZ Medox uzyskał certyfikat specjalisty terapii uzależnień

Informujemy, że kolejna osoba z naszego zespołu uzyskała certyfikat specjalisty

Czytaj więcej >>