Nowy Modlin 43
05-180 Pomiechówek

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

Leczenie uzależnień, depresji w Warszawie

Ośrodek Leczenia Uzależnień Medox jako pierwszy w Polsce powstał pod Warszawą w 2008 r. . Do 20023 r oferowaliśmy krótkoterminowe stacjonarne leczenie osób uzależnionych od od alkoholu, lekomanii, niektórych narkotyków i zaburzeń nastroju, głównie depresji oraz osób z podwójną diagnozą. Równocześnie w ramach poradni prowadziliśmy leczenie ambulatoryjne.

Oferujemy pomoc psychiatry, specjalistów psychoterapii uzależnień, psychologów w Warszawie.

Podstawowa oferta zawiera pomoc w trybie ambulatoryjnym:

Posiadamy ponad ponad 25 lat doświadczenia w leczeniu osób uzależnionych i cierpiących z powodu leku, zaburzeń nastroju, innych zaburzeń psychicznych. Reagujemy na zmiany w epidemiologii uzależnień, nowe uzależnienia, wprowadzamy metody pomocy o udowodnionej skuteczności. Jesteśmy liderem w farmakologicznym leczeniu uzależnień, nasze doświadczenia sięgają połowy lat 90-tych. Częste współwystępowanie uzależnienia i innych zaburzeń psychicznych np. depresji to zjawisko tzw. podwójnej diagnozy. Nasz zespół tworzą klinicyści, z których każdy posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w wiodących placówkach publicznych, stworzyliśmy program leczenia pacjentów z podwójnym rozpoznaniem.

Odwyk, odstawienie używek, zmiana budzi lęk, Medox to kameralna placówka, z reguły z terapii uzależnień i/lub nastroju korzysta kilka – kilkanaście osób. Kryteria przyjęcia dyskwalifikują osoby z zaburzeniami zachowania, nieszanujące norm pożycia społecznego, jest tu bezpiecznie, dyskretnie, otrzymasz wsparcie od personelu i pozostałych osób w terapii.

Pomoc online, obecnie dbając o Państwa bezpieczeństwo świadczymy usługi zdalne, oferowane osobom z zespołami uzależnień, depresją, podwójną diagnozą, oraz dla bliskich ww osób. Poszukujesz pomocy psychologa, specjalisty terapii uzależnień, lekarza psychiatry.

Decydując się na terapię w Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień Medox otrzymasz pomoc: lekarzy, psychiatry, internisty, psychologów, specjalistów terapii uzależnień.

Aktualności

Lekarz sądowy Warszawa

Lekarz Sądowy Od 20.04.2024 r. lek. med. Waldemar Rudnicki i

Czytaj więcej >>

Badania kierowców Warszawa

Badania kierowców w Warszawie. Jako lekarz posiadam uprawnienia do badania

Czytaj więcej >>