Nowy Modlin 43
05-180 Pomiechówek

O klinice

Leczenie uzależnień to niezwykle trudny i skomplikowany proces. Wymaga on nie tylko doskonałego zaplecza specjalistów z danej dziedziny, ale również odpowiednich warunków w czasie terapii. Klinika Medox oferuje swoim Pacjentom możliwość zmierzenia się ze swoim nałogiem w odpowiednio przygotowanym środowisku.

Czym się zajmujemy?

Do podstawowych zadań kliniki należy diagnoza i leczenie uzależnień, przede wszystkim chemicznych: alkoholizmu, lekomanii, narkomanii oraz behawioralnych: hazardu patologicznego, zakupoholizmu, pracoholizmu. Przeprowadzamy tzw. detoks alkoholowy i narkotykowy, który kontynuowany jest pięciotygodniowym specjalistycznym leczeniem odwykowym. W naszej klinice prowadzimy również terapie  depresji o każdej etiologii (endogennej, dwubiegunowej, pourazowej, reaktywnej i innych) oraz zaburzeń psychotycznych np. schizofrenii i parafrenii.

Specjaliści

W Klinice Medox pracują certyfikowani specjaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu terapii odwykowych. Zatrudniamy jedynie osoby z udokumentowanym stażem pracy z najwyższej klasy publicznych placówek służby zdrowia. Dzięki bogatemu doświadczeniu oferujemy  indywidualny tryb leczenia dla każdego Pacjenta.

Lokalizacja

Klinika położona jest 35 km od Warszawy. Dojazd z centrum stolicy zajmuje ok. 40 minut. Dzięki położeniu w dyskretnym miejscu, oddalonym od miejskiego zgiełku, Pacjenci otrzymują idealne warunki  terapii. Bezpośrednie sąsiedztwo dzikiej natury w postaci dorzecza czterech rzek oraz pojawiających się łosi oraz orłów bielików,wpływa pozytywnie na samopoczucie i pozwala zregenerować siły, tak niezbędne w przypadku leczenia z uzależnienia.

NZOZ MEDOX
Nowy Modlin 43
05-180 Pomiechówek

tel. 22 785 58 62
fax. 22 785 58 62
kom. 781 66 50 50

info@medox.org.pl

Zakwaterowanie

Pacjenci przybywający do naszej Kliniki mogą zdecydować się na dwu lub jednoosobowe pokoje z łazienkami i bezprzewodowym dostępem do internetu. Pokoje są odpowiednio przygotowane również dla osób z niepełnosprawnością.  Na terenie obiektu znajduje się sala zabaw i relaksu, sauna, solarium, siłownia oraz stołówka. Jadłospis jest przystosowany do potrzeb zdrowotnych pacjentów, leczenie ditą to ważne zalecenia dla osób z chorobami wątroby, trzustki, polineuropatią, zatrudniamy dietetyka.

W Klinice istnieje również możliwość zakwaterowania rodziny pacjenta. Udostępniamy także darmowy parking.

Klinika Medox jako jeden z nielicznych ośrodków leczenia uzależnień do 2013 roku posiadała status prywatnego szpitala psychiatrycznego. Na skutek zmian prawnych, rejestracja musiała ulec zmianie na obecną. Rejestracja poszczególnych oddziałow detoksykacyjnych i terapeutycznych przyznawana jest jedynie placówkom spełniającym najwyższe wymagania w tym: bezpieczeństwa, całodobową opiekę lekarską i pielęgnacyjną oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę, posiadającą liczne certyfikaty oraz specjalizacje.

Aktualności

Lekarz sądowy Warszawa

Lekarz Sądowy Od 20.04.2024 r. lek. med. Waldemar Rudnicki i

Czytaj więcej >>

Badania kierowców Warszawa

Badania kierowców w Warszawie. Jako lekarz posiadam uprawnienia do badania

Czytaj więcej >>