Nowy Modlin 43
05-180 Pomiechówek

Katarzyna Luchowska psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień

Katarzyna Luchowska specjalista psychoterapii uzależnieńKatarzyna Luchowska

Jestem psycholożką i specjalistką terapii uzależnień. Skończyłam studia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku psychologia kliniczna. Posiadam Certyfikat Ministra Zdrowia uprawniający do prowadzenia terapii i rehabilitacji uzależnień.  Aktualnie jestem  w trakcie Szkoły Psychoterapii Humanistycznej w INTRZE.

Od 17 lat pracuję z młodzieżą i osobami dorosłymi uzależnionymi od substancji psychoaktywnych w systemie stacjonarnym i ambulatoryjnym, w poradni. Prowadzę terapię indywidualną i grupową oraz zajęcia profilaktyczne.

Współpracowałam z organizacjami pozarządowymi, m.in. ze Stowarzyszeniem Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”, gdzie pomagałam osobom doświadczającym przemocy domowej. 

W „Medox” pracuję w ośrodku i poradni z osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych, eksperymentującymi oraz z ich rodzinami. Zajmuję się również pracą  z osobami doświadczającymi trudności z relacjami, radzeniem sobie z trudnymi emocjami, uporaniem się z bolesną przeszłością, wyjściem z kryzysu, poradzeniem sobie z depresją, lękami czy rozpaczą, poszukiwaniem sensu i radości w życiu.

Aktualności

Kolejny terapeuta NZOZ Medox uzyskał certyfikat specjalisty terapii uzależnień

Informujemy, że kolejna osoba z naszego zespołu uzyskała certyfikat specjalisty

Czytaj więcej >>